Babenky, toto si musíte stiahnuť, zíde sa vám to v budúcnosti

22. července 2007 v 19:06 | moooncaaa |  Funny
POVOLENÍ PRO VYCHÁZKU MANŽELA S PŘÁTELI
Jméno manžela:
Žádam kompetentní autoritu o povolení k vycházce s přáteli v níže uvedeném čase:Příchod NEJPOZDĚJI
Datum: Odchod-čas: čas:
V případě, že mi povolení bude uděleno, přísahám na svojí čest, že se budu zdržovat jen na níže uvedených místech a v níže uvedených časech. Slibuji, že nebudu balit jiné ženy. Slibuji, že nebudu oslovovat jiné ženy, než ty, které jsou uvedené v tomto povolení. V žádném případě si nevypnu svůj mobilní telefon. Budu konzumovat jen níže uvedené množství alkoholu. V případě překročení dohodnutých množství přivolám taxi, a potom neodkladně mojí manželku požádám o dodatečné povolení. Souhlasím, že v tomto případě si moje manželka vyhrazuje právo připravit mi peklo na zemi a omezit v následujícím společném týdnu komunikaci s přáteli.
Povolený alkohol (jednotky)
Pivo : Víno : Jiné : Celkem :
Kde: Od: __h__ Do: __h__
Kde: Od: __h__ Do: __h__
Kde: Od: __h__ Do: __h__
Autorizovaná místa
pobytu:Ženy, které smí být osloveny
Důležité! - Klauzule "Topless"
Nezávisle od výše uvedených osob ženského pohlaví, je přísně zakázáno přijít do kontaktu s nahými nebo polohanými ženami. Porušení podmínky má za následek okamžité rozvázání vztahu.
Deklaruji, že jsem si vědom, kdo má v domě slovo. Jsem si vědom, že tento večerní výjezd mě bude stát majetek jako např. kvetiny a dárky. Moje manželka má právo jako prostředek pro kompenzaci užívat moji kreditní kartu.
Slibuji, že po mém návratu budu čúrat výhradně na toaletě. Slibuji, že budu dbát na to, abych svojí manželku nevzbudil a nenechal jí dýchat moje alkoholické výpary. Slibuji, že se nebudu chovat jako opilec.
Ubezpečuji, že všechny údaje v tomto povolení jsou úplné a pravdivé.

Podpis manžela:
Povolení: Uděleno: Zamítnuto: :

Výše uvedené rozhodnutí je konečné. V případě pozitivního rozhodnutí odtrhnout kontrolní ústřižek a po dobu výjezdu neustále nosit sebou!!!!!!
"……………………………………………………………………………………………………………Povolení k večernímu výjezdu manžela v čase:
Datum: Od : Do:Podpis manželky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.